Dovolenka Bulharsko


 

Našou cieľovou destináciou je mestečko Obzor, ktoré za posledné roky prešlo mnohými premenami, vďaka ktorým sa úrovňou ponúkaných služieb približuje Slnečnému pobrežiu, no cenovo je oveľa priaznivejšie.

V meste bol postavený obchodný dom Europa, v ktorom kúpite všetko, na čo ste zvyknutí v našich supermarketoch. Pribudol aj obchodný dom na námestí. V meste nájdete aj veľkú tržnicu s množstvom čerstvého ovocia.

Nachádza sa tu niekoľko lekární.

Pri pláži sa nachádza amfiteáter, v ktorom sú každý večer predstavenia detí a mládeže. Kultúrne vyžitie Vás čaká aj na námestí v podobe speváckych a tanečných vystúpení.


Takisto bol vybudovaný park, v ktorom nájdete ochladenie počas horúceho dňa, množstvo lavičiek, preliezačiek pre deti a v tesnej blízkosti si môžete dať pizzu či výborné bulharské palacinky.

Milovníkov nakupovania iste poteší informácia, že uličky vedúce na pláž sú lemované obchodíkmi a stánkami s oblečením, obuvou a rôznymi darčekovými predmetmi.

Na pláži nájdete viacero barov a reštaurácií a vodné atrakcie pre deti aj dospelých.


Počas Vašej dovolenky v bulharskom mestečku Obzor Vám ponúkame tieto možnosti ubytovania:

Dom JANKA

Dom ROMANA

Penzion KATIJA

Dom PERLA

Dom MARIN

Dom JANA

Dom ILINA

Dom IVAN

Dom EMIL

Dom ADRIÁN - červený

Dom ADRIÁN - zelený

Dom ELENA

Všetky ubytovacie jednotky sú vzdialené asi 250 metrov od mora v blízkosti obchodíkov a reštaurácií, takže máte vždy všetko po ruke.

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x